KRANIOSAKRÁLNÍ JÓGA®

Přihlašovací formulář

Závazné přihlášení na kurz, camp, seminář, nebo poptání možnosti uskutečnění přednášek, ukázkových hodin ve vašem centru nebo naší účasti na vašich akcích či festivalech.

Do tří dnů, po odeslání této přihlášky, prosím pošlete platbu za kurz, camp, na účet číslo 115-3800180277 kód banky 0100 a uveďte své jméno. Tím bude přihláška spárovaná a vy závazně přihlášeni.  Proč věnovat svůj čas KRANIOSAKRÁLNÍ JÓZE?

  Toto je půda na které můžete svobodně růst a sílit. KSJ učí jak vejít plně do svého vědomí a stát se tvůrcem svého těla, mysli i emocí. Tvořte své emoce, měňte své tělo, nechte energii růst a poznejte, že tělo je v mysli, mysl je v těle a podstatou nás je věčné, nesmrtelné VĚDOMÍ.

  "Buďte jako šíp a zvolte si cestu středu."

  S Radkem Novákem si zacvičíte a také se můžete ponořit do tajů zvládnutí těla a mysli v chladu ledové vody. Lukostřelec, držitel titulu Mistra české republiky v halové lukostřelbě je i skvělý sportovní lezec, poutník po horách i průvodce po Srí lance, kam s lidmi odjíždí nejen cvičit a meditovat. Je také průvodce terapií tmou, a zastáncem života v souladu s pravdou jógové vnitřní i vnější cesty. ૐ
  Radek Novák

  “Vývoj existuje pro ego nikoli pro Átmana.“

  Lucie Uhlířová, autorka knihy Kraniosakrální jógy, buddhistka a trenérka sportovního lezení. Svou vášní pro vědu, vnáší nové poznatky do jógové, meditační i kraniosakrální osteopatické praxe. Vede mnoho let kurzy sebepoznání, meditace a jógy na základě zkušeností získaných praxí a inspirovaných mystikem a jogínem Eduardem Tomášem. Thajskou masáž se učila u soukromé učitelky v Thajském Krabi a praxe Kraniosakrální jógy je pro ní cestou s vlastním vědomím do poznání pravdy života. ૐ
  Lucie Uhlířová

  ŽIJTE S NÁMI JÓGOU, RADOSTÍ A NADŠENÍM.

  Copyright © 2021 kraniosakralnijoga.cz. All Rights Reserved.